Press "Enter" to skip to content

Яка частина українців задоволена першими кроками Зеленського?

Як свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» з 8 по 12 червня, майже половина опитаних українців задоволені діяльністю президента Володимира Зеленського.

Так, 49% респондентів відповіли, що задоволені роботою нового глави держави, 14% – протилежної думки, ще 38% – поки не змогли сформувати своє ставлення до нього.Зазначається, що 50% опитаних очікують від Зеленського вирішення питання припинення вогню на Донбасі.

Ще 38% – мають надію щодо зниження тарифів, 22% – очікують зменшення впливу олігархів на політику, 20% – чекають підвищення соціальних стандартів, 19% – покарання винних у корупції чиновників, 17% – скасування недоторканності народних депутатів, 16% – підвищення якості медицини , 13% – активізації співробітництва з НАТО та ЄС, 12% – налагодження співпраці з Росією, 12% – зміцнення української армії, 10% – об’єднання країни.

За даними соціологів, очікування щодо припинення війни на Донбасі притаманні практично більшості респондентів у всіх макрорегіонах.