Press "Enter" to skip to content

Кошовий порадив людям Порошенка прикрити свої «nики»

Центральний актор студії «Квартал 95» Євген Кошовий видав чергову порцію критики на адресу команди Петра Порошенка з Банкової. Також він порадив всім представникам адміністрації Порошенко «закрити пащі».

Дану репліку Кошовий вжив в процесі розповіді про перші кроки його колишнього колеги шоумена, а тепер президента України Володимира Зеленського. Також він заявив, що Зеленський діяв виважено і обдумано. Також Кошовий зазначив, що Зеленський, йдучи в президенти, не відчував страху, але знав, що всі зміни повинні впроваджуватися поступово.Після цього Кошовий заявив, що Зеленський мріяв скоріше вигнати з адміністрації президента команду Петра Порошенка. Потім комік почав скаржитися, що команда екс-президента постійно обзиває нових керівників країни.

Не до душі Кошовому довелося і звинувачення на адресу команди Зеленського про просування їм «русского мира» в Україні та зв’язку з Путіним. Кошовий зазначив, що він хоче в Європу, а команда екс-гаранта навпаки не хоче. Тому він побажав їм закрити роти, так як він вважає, що команда Порошенко сама пов’язана з Росією.