Press "Enter" to skip to content

Гройсман знову збрехав: на цей раз про дороги

На думку економіста Олексія Куща, прем’єр-міністр Володимир Гройсман говорив неправду, коли запевняв, що його уряд побудував 6800 км доріг в Україні.

Також економіст висловився про те, що він вкрай негативно оцінює роботу прем’єра з будівництва доріг.«Ті тисячі кілометрів доріг, про які він говорить, це і відремонтовані ділянки в тому числі. Україна в індексі логістики за останні кілька років поліпшила свої позиції, але ми – якщо проаналізувати за тривалий період – тільки повертаємося на ті позиції, які у нас були до 2014 року. А насправді ніякого якісного поліпшення порівняно з тим, що було, немає», – пояснив Кущ.

На його думку, індикатором поліпшення якості доріг може служити збільшення вантажних потоків через Україну. Водночас економіст додав, що вантажообіг через українські дороги знаходиться на мінімальному рівні порівняно з нашим логістичним потенціалом.

«Через погану якість дорожньої структури Україна випадає з усіх трансконтинентальних транспортних коридорів. Вантажні автомобілі їдуть куди завгодно, але тільки не через нашу країну, тому що розбиваються машини», – додав Кущ.