Press "Enter" to skip to content

Розгляд розпуску Ради: Зеленський виступив із промовою і залишив залу

Сьогодні в КСУ почали розгляд справи про розпуск Верховної Ради. На цьому слуханні президент України Володимир Зеленський виступив із промовою і заявив, що його юридична позиція беззаперечна і бездоганна. У своїй промові Зеленський також наголосив, що вперше президент прийшов до Конституційного суду, а не викликає суддів до себе, і це свідчить про його повагу до них і закону.

«Не мені розповідати вам, що таке дух і буква закону. Я впевнений, що рішення про розпуск Верховної Ради відповідає обом цим критеріям», – заявив глава держави.За його словами, про відповідність «духу закону» свідчить багато факторів. Зокрема, громадяни України не вірять Раді і аплодують рішенню про розпуск парламенту.

«І зараз суспільство дуже уважно слідкує за цією справою. Ви точно всі про це знаєте. І, думаю, ухвалите справедливе рішення, за яке нам не буде соромно і перед своїм народом, і перед всією Україною, і перед нашими дітьми», – підкреслив Зеленський.

Президент додав, що його юридична позиція «беззаперечна і бездоганна», що має довести його представник у КС.

Після цього Зеленський заявив, що залишає залу Конституційного суду, щоб ніхто не казав, ніби рішення було ухвалено під тиском.