Press "Enter" to skip to content

Зеленський відверто розповів про дефолт в Україні

Як повідомляється в мікроблозі Адміністрації президента в Twitter, глава України Володимир Зеленський вважає інформацію про нібито запланований економічний дефолт в Україні нічим іншим, як пустими чутками.

«Що стосується дефолту – це чутки. Це продумані акції, які не мають нічого спільного з моєю офіційною позицією», – сказав Зеленський на зустрічі з віце-президентом Єврокомісії Валдісом Домбровскісом.Ще раніше новопризначений секретар РНБО Олександр Данилюк заявив: «Я не думаю, що президент прислухається зараз до подібних порад. У нього зараз сформована команда людей, до яких він прислухається. Ще раз підкреслю: є позиція окремих бізнесменів. Позиція держави полягає в іншому – держава повинна захищати інтереси громадян», – сказав він на брифінгу в Києві.

Так, Данилюк підкреслив, що невиконання Україною своїх зобов’язань за борговими інструментами є «дорогою в нікуди», що підриває довіру до держави і яка відразу призведе до наслідків, які негативно відчують на собі українці. «Тому такі рішення навіть не розглядаються», – заявив він.